Hakkımızda

Hakkımızda

Global Biletix; Mehmet Çetin tarafından 2016 yılında kuruldu. Günümüzde hızlı ve güvenilir ulaşım araçlarından biri olan uçak biletlerini, en uygun şekilde müşterilerine sunmak için ortaya çıkmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı lokasyonlar için uygun ücrete uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile elektronik ortamda güvenilir ve ucuz bilet rezervasyon uygulaması hayata geçirildi. Anında bağlanabileceğiniz müşteri hizmetleri ile bilet rezervasyonlarınız için  destek alabilir ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Türkiye ve dünyanın her yerine ucuz uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Uçak biletlerini peşin ve taksitli seçeneklerle alabilirsiniz. Global Biletix, müşterilerin uygun ücrete uçak bileti alması amacıyla hizmet vermektedir. Yurtdışı  ve yurtiçi uçuşlarda istediğiniz noktaya uçak bileti alabilirsiniz.

Öneri, görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca en güncel uçak bileti indirimlerini ve popüler yerleri bizi takip ederek öğrenebilirsiniz. 

PASİFİK BİR SEYAHAT ACENTASIYIZ

Hayalinizdeki yerleri keşfemenize yardımcı olabiliriz.

Bize Soru Sorun!